Lokasyon
Kapadokya Ürgüp/Nevşehir
Misafirlerimiz Ne Dedi?
Comments
Kapadokya Balayı
Hakan&Ayşe
İstanbul'dan balayı tatili için yola çıkarken hiç endişemiz yoktu. Kurumsal bir şirket ile çalıştığımız için tatilimizin planladığımız gibi geçeceğinden emindik, sağ olsun Kapadokya Balayı ekibi de bu güvenizi boşa çıkarmadı. Masallar Diyarı Kapadokya'da çok güzel bir balayı geçirdik, çok teşekkür ederiz..
Comments
Kapadokya Turu
Serhat Yıldız
Ailemle birlikte geldiğimiz Kapadokya'da tur için balayı şirketi ve tur operatörü Ars'den hizmet aldık. Katıldığımız bölge turu ve atv turu gerçekten çok keyifliydi. Kapadokya Balayı ekibine bize yaşattıkları bu güzel deneyim için çok teşekkür ederim. Her zaman etrafıma tavsiye edeceğim, iyi çalışmalar..
Comments
Kapadokya Otel
Elif&Mustafa
Kapadokya tatili için bir çok otel inceledik ama gezilecek yerleri bilmediğimiz için otel lokasyonu konusunda bir türlü karar veremedik. Sonrasında işi bilen birilerinden hizmet almanın doğru olacağını düşünerek Kapadokya Balayı ile irtibat kurduk. Bize tam istediğimiz gibi bir otel ve oda ayarladılar ve tüm turlarımızı organize ettiler. Muhteşem bir tatil yaşattıkları için, başta Ufuk bey olmak üzere tüm ekibe teşekkür ederiz..
Comments
Kapadokya Balayı
Hayri&Zeynep
Balayı tatilimiz için eşimle araştırmalar yaptıktan sonra Kapadokya'ya gitmeye karar verdik. Ancak neler yapabiliriz tam emin değildik, ardından incelemelerimiz sırasında Kapadokya Balayı sitesine denk geldik. Müşteri temsilcisi Şükriye hanım, bize bir çok balayı paketi alternatifi sundu ve tercihimizi kolaylaştırdı. Hiç bir şeyle uğraşmadan, aldığımız paket ile balayımız umduğumuzdan da güzel geçti. Teşekkürler..
Comments
Kapadokya Balon
Arif Taşkın
Sevgilime evlilik teklifi yapmak için, uzun uzun düşündükten sonra en unutulmaz mekanın Kapadokya olacağına kanaat getirdim. Kapadokya Balayı ekibi, benim yerime her şeyi organize etti. Öncelikle Kapadokya balon turu rezervasyonunu yaptılar, sonrasında balonda evlilik teklifi için; pankart, çiçek ve diğer ayarlamaları yaptılar. Çabaları sayesinde unutulmaz bir evet cevabı aldım, çok sağ olun..