Lokasyon
Kapadokya Ürgüp/Nevşehir
Kapadokya Tur
Kapadokya Tur
Kapadokya
Kapadokya Tur

Kapadokya Balayı, siz değerli konuklarına kurumsal hizmet sunan resmi bir acenta sitesidir. Evlilik mutluluğunu Kapadokya'da balayı ile taçlandırmak isteyen çiftlere birbirinden farklı özelliklerde, bir çok konumda otel ve oda seçeneği sunuyoruz. Kapadokya Balayı Paketleri yanında sizin isteklerinize göre ekleme ve çıkarmalar yaparak size özel tatil planı da sunabiliyoruz. Rezervasyon butonundan ya da Whatsapp'tan bize ulaşın, tüm detayları size sunalım.

KAPADOKYA TURU İNCELEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN..

Kapadokya Balayı olarak bölgede onlarca otel ve yüzlerce oda ile farklı bir tatil deneyimi sunuyoruz. Birbirinden eğlenceli aktiviteler ile de balayınızı en keyifli hale getirmek için tüm ekibimiz ve çalışma ortaklarımız ile hizmet sunuyoruz. Kapadokya balon turu, atv turu, at turu, deve turu, jeep safari turu, klasik araba turu, özel fotoğraf turu gibi bir çok hizmeti sizin için hazırladık..

KAPADOKYA TURU
Bölge Turu sabah saat 09:30’da başlar. Mevsimine göre akşam 16:30 – 17:30’de sonlanır. Bölge turu ile Kapadokya’nın doğal ve kültürel güzelliklerinin en popüler olanlarını ziyaret edersiniz.

Bir diğer yandan Kapadokya’da el sanatlarına yönelik atölyeleri de ziyaret etme imkânı bulursunuz. Ayrıca 12 ay boyunca her gün gerçekleştirilen günübirlik turlarımızda sizlere Kapadokya’yı en iyi bilen, alanında uzman, deneyimli profesyonel turist rehberi eşlik eder.

Farklı bölgelerden gelmiş diğer katılımcılarla birlikte bu eşsiz turizm cennetini tanırken, yeni insanlar tanıyarak ve sevdiklerinizle unutulmaz keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Söz konusu Kapadokya turu olmazsa olmaz gerçekleştirilmesi gereken gezilerdendir.

Bir gün önce seyahat danışmanınızın size belirtmiş olduğu saatte (08:30 – 09:30 arası) Konakladığınız otelden ya da belirlediğimiz size ve tur güzergâhına en uygun noktadan alındıktan sonra turumuz başlayacaktır.

KAPADOKYA TUR PROGRAMI
• Uçhisar Kalesi
• Zelve Açık Hava Müzesi
• Aşk Vadisi
• Çömlek Sanatı ve El Sanatları Merkezi
• Avanos & Kızılırmak
• Paşabağı
• Devrent Vadisi

KAPADOKYA BALON TURU HAKKINDA BİLGİ
İlk durağımız olan Uçhisar Kalesi, bölgenin en yüksek noktasıdır. Bölgeyi kuşbakışı görme imkanı verir. Rehberimiz tarafından Kapadokya hakkında bilgiler alacak ve Uçhisar Kalesi’ni fotoğraflayabileceksiniz.

Akabinde Erken Hristiyan tarihinde çok önemli bir yere sahip ve yine sahip olduğu doğal güzelliklerle bölge kültürünü nesillerdir bağrında taşıyan Zelve Açık Hava Müzesi'ni ve bölgenin en belirgin, pramidal peribacalarının bulunduğu Paşabağ vadisini gezdikten sonra Kapadokya bölgesinin el sanatları merkezi olarak bilinen, çanak-çömlek–seramik atölyeleri ile ünlü olan Avanos ilçesinde gözde atölyelerden birini ziyaret edeceğiz ve çömlek yapımının detaylarını öğrenecek ve izleyeceğiz. Sizler de isterseniz kendi çanak-çömlek yeteneğinizi gösterebileceksiniz.

Akabinde açık büfe olarak keyifli bir öğle yemeği alacağız. Adıyla ve eşsiz manzaraları ile çiftlerimizin gözde gezi noktası Aşk Vadisi'ni gezeceğiz. Devamında Hayal Vadisi olarak da bilinen Devrent Vadisi Kapadokya’da görebileceğiniz en ilginç doğal kaya oluşumlara ve şekillere sahip son gezi noktasını da ziyaret edip turumuzu sonlandıracağız.

Vaktimiz elverirse son olarak el yapımı halı, kilim gibi el sanatlarının üretildiği bir atölyeyi de gezerek turumuz sonlandıracak ve bir başka gezimizde buluşmak üzere vedalaşacağız.