Lokasyon
Kapadokya Ürgüp/Nevşehir
Kapadokya Balon
Kapadokya Balon
Kapadokya
Kapadokya Balon

Kapadokya Balayı, siz değerli konuklarına kurumsal hizmet sunan resmi bir acenta sitesidir. Evlilik mutluluğunu Kapadokya'da balayı ile taçlandırmak isteyen çiftlere birbirinden farklı özelliklerde, bir çok konumda otel ve oda seçeneği sunuyoruz. Kapadokya Balayı Paketleri yanında sizin isteklerinize göre ekleme ve çıkarmalar yaparak size özel tatil planı da sunabiliyoruz. Rezervasyon butonundan ya da Whatsapp'tan bize ulaşın, tüm detayları size sunalım.

KAPADOKYA BALON TURU İNCELEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN..

Kapadokya Balayı olarak bölgede onlarca otel ve yüzlerce oda ile farklı bir tatil deneyimi sunuyoruz. Birbirinden eğlenceli aktiviteler ile de balayınızı en keyifli hale getirmek için tüm ekibimiz ve çalışma ortaklarımız ile hizmet sunuyoruz. Kapadokya balon turu, atv turu, at turu, deve turu, jeep safari turu, klasik araba turu, özel fotoğraf turu gibi bir çok hizmeti sizin için hazırladık..

KAPADOKYA BALON TURU
Kapadokya’da Balon Turlarına katılmak için en az bir gün öncesinden rezervasyon yapılması şarttır. Ardından ekibimiz operasyon görevlileri sizden uçuş sigortası için isimlerinizi, konakladığınız oteli ya da sizi tura götürmek için alacağımız konum bilgisi ile iletişim numaranızı temin edip rezervasyonunuzu oluşturuyor ve ilgili tarihte balon turuna katılıyorsunuz.

KAPADOKYA BALON TURU PROGRAMI
• Maksimum 20 – 28 kişilik sepetlerde kaliteli uçuş standartlarında yüksek deneyimli pilotlar ile uçuş
• Konakladığınız otelden ya da Göreme-Avanos-Uçhisar-Ürgüp-Ortahisar’da belirtilen yerden gidiş-dönüş transfer hizmeti
• Uçuş öncesi hafif kahvaltı ikramı
• 60 dakika uçuş
• Uçuş bitiminde şampanya kutlaması
• Size özel hazırlanan uçuş sertifikası
• Uçuş sigortası

KAPADOKYA BALON TURU HAKKINDA BİLGİ
Kapadokya’da Balon Turlarına katılmak için en az bir gün öncesinden rezervasyon yapılması şarttır. Ardından ekibimiz operasyon görevlileri sizden uçuş sigortası için isimlerinizi, konakladığınız oteli ya da sizi tura götürmek için alacağımız konum bilgisi ile iletişim numaranızı temin edip rezervasyonunuzu oluşturuyor ve ilgili tarihte balon turuna katılıyorsunuz.

Size mevsimlere ve gün doğumuna uygun olacak bir saatte transfer saati veriyor ve tam da o saatte sizi alabilmek için yüksek gayret göstererek uçuş alanına özel ve konforlu araçlar ile transferinizi gerçekleştiriyoruz.

Balon uçuşundan önce sizlere hafif bir kahvaltı ikram ediyoruz. Kahvaltıdan sonra balonların şişirilmesi ve uçuşa hazır hale getirilmesini izleme imkanınız olacaktır. Bu da son derece keyif veren bir andır, fotoğraflamayı unutmayınız. Ardından uçuş emniyetiyle ilgili yüksek deneyimli, eğitmen pilotlarımız tarafından bilgilendirme yapılır ve sepete yerleşiminizin ardından uçuşunuz başlar.

Sıcak hava balonlarının dümeni olmadığı için rüzgar yönünde hareket ederler. Pilotlar balonların yukarı çıkış, aşağı iniş yönlerini belirlerler ve balonu sağa ya da sola dönderebilirler. Yani her uçuş birbirinden farklıdır. Balonlar yaklaşık 1000 ile 5000 feet yüksekliğe çıkabilir. Rüzgar yönüne bağlı olarak, her gün farklı bir kalkış alanı ve iniş alanı olabilir, böylece her uçuşta farklı vadiler görülebilir. Uçuşlar standart 1 saat sürmektedir. Güvenli iniş alanına uygun olarak ortalama 5-10 dakika uzayabilir ya da kısabilir.

Balon turu uçuşumuz sona erdikten sonra ekip arkadaşlarımızın hazırlamış oldukları kutlama bölümüne geçiş yapıyoruz. Bu bölümümüzde şampanya kutlaması ile pilotlarımız tarafından isminize özel olarak hazırlanmış, hatıra uçuş sertifikaları verilmektedir.

Tüm bu Kapadokya balon turu organizasyonumuzun bitimi sonrasında çok özel anlar ve hatıralar ile dönüş transferinizi gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca hemen hemen her balonda, her uçuşta 360 derecelik video çekimi yapan kameralar bulunmaktadır. Gerçekleştirdiğiniz uçuşla ilgili çekimi temin etmek isterseniz de ekstra bir ücret ödeyerek, bu video ve fotoğrafları hediye usb bellek ile operasyon ekibine bildirerek alabilirsiniz. Size gün içerisinde ya da vaktiniz varsa bir diğer gün teslimat gerçekleştirilecektir.